Prodej palet

Připravili jsme pro vás přehledný a podrobný nabídník, kde najdete všechny námi nabízené typy palet na prodej, jako jsou EUR palety, EPAL palety, paletové nástavce, atypické palety dle přání zákazníka, gitterboxy a tak dále. Vše si můžete prohlédnout právě teď z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře a můžete se tak již teď rozhodnout, jaké produkty a v jakém množství objednat. Náš prodej palet se vám představuje.

Katalog našich produktů

Při prodeji palet jsme časově flexibilní a pružní – cenovou nabídku jsme schopni vypracovat s maximální rychlostí, prodej palet u nás pěkně odsýpá.

Co vše prodáváme?

Prodej palet u nás nezahrnuje jen nové europalety na prodej, ale také prodej použitých palet, jež nabízíme v několika jakostních skupinách. Všechny nové europalety splňují potřebné normy – normu ‚Evropská čtyřcestná prostá paleta EUR‘ a mezinárodní normu UIC 435-2. V každém případě tedy kupujete zboží, které – nehledě na to, jestli nové nebo již použité – je připraveno být zapojeno do náročného provozu a vy si můžete být jisti, že svoji funkci bude plnit bezvadně.

Své stálé zákazníky si hýčkáme!

Usilujeme o co nejlepší vztah mezi prodejcem a zákazníkem. Nechápeme prodej euro palet jen jako byznys – při prodeji palet nechceme vystupovat jen v roli prodejce, ale i v roli poradce a pomocníka. Vždy si na Vás najdeme čas pro konzultaci výhod – nevýhod a správné volby palet dle potřebného využití.

Předání palet – doprava

Pro prodej dřevěných palet platí, že zakoupené produkty si můžete vyzvednout na našich pobočkách, které najdete v kontaktech, avšak nedisponujete-li možnostmi převézt větší množství výrobků od nás k vám, není problém – máme vynikající dodávkový servis. Spolupracujeme také se spedičními společnostmi. Pokud tedy potřebujete dopravit menší množství než 80 palet, dokážeme Vám zajistit dopravu přes spolupracujícího dopravce. Cena je pak určována dle počtu kusů a vzdálenosti dodacího místa.

Dostupnost palet kdykoliv v roce!

Prodej dřevěné palety u jiných společností často naráží na zásadní problém v tom, že v určitých obzvláště exponovaných měsících, kdy je na trhu velká poptávka o palety, palety na prodej ve skladech dojdou. Výrobce pak nemá šanci plnit svoje závazky a nestíhá dodávat zákazníkům zboží včas.

To u nás nehrozí. Prodej palet s úspěchem provozujeme už sedmnáct let a za tu dobu nás už zkušenosti poučily, jak být připraveni na nečekaný zvýšený zájem ze strany klientů. Proto máme skladem velké množství palet. Tyto dřevěné nosiče plní celou řadu našich paletových skladů, kde jsou připraveny „coby rezerva“ právě pro ta období, kdy je na trhu nedostatek palet.

Budeme se ptát

Na základě dodatečných otázek – jaké zboží se bude na paletě dodávat, v jaké formě se budou palety expedovat, kam se budou posílat. Tyto otázky mají své opodstatnění, protože na základě nich dokážeme pro Vaši firmu doporučit a dodat vhodné palety, aby vše fungovalo tak jak má.

A jak vlastně pracujeme?

Prodej palet u nás probíhá rychle, precizně, profesionálně. Ačkoliv kupujete palety, které nevidíte, nemusíte se bát toho, že kupujete zajíce v pytli. Nedovezeme vám žádné zmetky – kontrola kvality produktů u nás probíhá dvojím způsobem, čímž zaručíme, aby dodávka proběhla v pořádku a vy nemuseli řešit žádné nepříjemnosti ani uvnitř vaší firmy, ani případně s vaším klientem.

Plánování dodávky palet probíhá na základě urgentnosti dodávek a předem smluvených termínů.

Něco se pokazilo?

Nejste spokojeni s tím, jak proběhl prodej europalet? Našli jste na dovezených paletách nějaké vady? Špatné palety si ihned na vlastní náklady odvezeme a nebudeme je účtovat. V případě, že Vám byl dovezen jiný druh palet, než potřebujete, rádi Vám dodané palety na vlastní náklady vyměníme nebo vrátíme peníze.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů