Reference

Od založení firmy uběhlo hodně času, stálo nás to hodně sil, ale jsme rádi, že vidíme tu naší spoustu spokojených zákazníků, kteří o nás krásně hovoří.

Jsme osvědčený, certifikovaný výrobce a máme výborné reference od našich zákazníků. Palety prochází přísnou kontrolou kvality. Vyrobíme vždy potřebné množství. A proto nás naši odběratelé mají rádi.

It's a great pleasure to cooperate with this Company. All deliveries are always on time and they are always ready to help.
Agnieszka Galus,
PREMIUMPACK GmbH

We work together with pleasure and trusts with this company, because the quality is offered constantly very well and price is also fair. We also estimate the service, because the agreed arrangements are held.
Daniel Rützler,
MEDEG Logistics

Již nějaký "ten" čas zajišťujeme společnosti EURservis, s.r.o. dopravu. Za firmu MaKa Speed s. r. o. mohu říct, že z našeho pohledu logistiky nemá konkurenci. Jak vyjádřit ve zkratce všechny pozitivní stránky této firmy? Zkrátka: spolehlivost, důslednost, férové jednání, perfektní platební morálka, flexibilita a spokojenost na všech stranách je samozřejmostí. Bonusem této firmy je lidskost při řešení jakéhokoliv problému i neproblému. Přála bych si více takových zákazníků jako je tahle společnost.
Marie Šamajová,
MaKa Speed s. r. o.

S firmou EURservis, s. r. o. spolupracujeme z důvodu jejich kompletního paletového servisu, flexibilitě, komunikaci a optimálně nastaveným cenám. Pro mou firmu jsou velmi důležití spolehliví obchodní partneři a dlouhodobé kvalitní služby. Firma EURservis, s. r. o. se řadí mezi ně.
Tomáš Horák,
ZELTWANGER AMT s. r. o

Výborná spolupráce, oceňuji zejména velmi vstřícné jednání a rychlost  u mimořádných objednávek, kdy nás výrobní změny tlačí k urgentním objednávkám, kdy potřebujeme palety obdržet  do pár hodin pro výrobu.  
Luboš Jeleček,
McBride

Se společností EURservis, s.r.o. spolupracujeme od roku 2013, kdy EURservis zvítězil v námi vyhlášeném tendru na odkup (a dodávky) EUR palet. Spolupráce s EURservis, s.r.o. je pro mne jako logistika bezproblémová - roky naší spolupráce potvrdily důvěryhodnost tohoto dodavatele a vysoký standard kvality a spolehlivosti dodávaných služeb.
Ladislav Houzar - Supply chain manager,
TPK, spol. s r.o. - BONGRAIN GROUP

Spolupracuji s Vámi, protože téměř vždy máte dostatek palet (na rozdíl od ostatních), protože jste ochotná, vždy se mi snažíte ze všech sil pomoci a celkově jednání s Vámi je takové, jaké má správně být.
J. E.,
GRANITOL a. s.

Se společností EURservis, s.r.o. spolupracujeme protože:
  • osobní přístup s řešením šité na míru zákazníka
  • vysoká flexibilita a proaktivní přístup
  • dodržovaní termínových a kvalitativních požadavků
  • konkurenceschopné ceny
  • p. Simona Chmelíčková
L. Š.,
fischer Vyškov spol. s r.o.

ARROW International CR, a.s. spolupracuje s firmou EURservis, s.r.o. již několik let. Po celou dobu jsme se mohli na 100% spolehnout na včasné dodání zboží v nejvyšší kvalitě. Případná změna byla vyřešena okamžitě vždy ke spokojenosti zákazníka. Je vidět, že EURservis si svých zákazníků váží a vše řeší profesionálně.
L. E.,
ARROW International CR, a.s.

So službami spoločnosti EURservis, s.r.o. som veľmi spokojný, od začiatku vytvorenia spolupráce funguje zo strany dodávateľa paliet pre našu spoločnosť veľký záujem o uspokojenie potrieb zákazníka, t.j. max. snaha o včasne dodanie objednaných paliet, bezproblémová komunikácia a rýchla reakcia, samozrejme aj objednané palety sú dodané v potrebnej kvalite. Môžem len odporúčať...      
Ing. Ján Balga, PhD.,
Vedúci prevádzky BPS a PSL v Želovciach (Slovensko)

Bezproblémová spolupráce, flexibilita, minimální prodlení mezi objednávkou a dodávkou, kvalita dodaného zboží. Vše je u Vás 100%.
J. B.,
Thermal trend

Můj názor je, že se s firmou EURservis, s.r.o. funguje spolupráce na jedničku. S firmou jsme začali spolupracovat v srpnu 2014 na základě výhodné cenové nabídky a dlouhodobé spolupráci našeho sesterského závodu s EURservis, s.r.o.. Když mám nějaký problém (často potřebujeme palety ze dne na den) není problém se s paní Chmelíčkovou domluvit. Jsme 100% spokojeni.
Romana Stránská,
Arrow International CR, a.s.

S firmou EURservis, s.r.o. spolupracujeme dlouhá léta a nepamatuji si, ze bychom museli resit nejake problemy ohledne dodavek nebo kvality dodanych palet.
Eva Pešková,
Tubell s.r.o.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů