Doprava

Jak přepravujete palety?

Pro dopravní služby naše společnost využívá nákladních vozidel značky MAN, DAF a IVECO DAILY. MAN má kapacitu 450 ks palet a DAF uveze 350 ks palet a IVECO DAILY 120 ks palet. Vozidla slouží pro obousměrnou dopravu zboží mezi klientem a námi – to znamená, že je lze využít nejen pro transport štosů palet objednaných z našeho skladu k vám, ale také jsou k dispozici pro převoz poškozených nebo nevyužívaných palet z vaší firmy k nám. Přijedeme si k vám pro vaše palety nehledě na to, jestli je potřebujete prodat nebo opravit.

Jaké jsou výhody při využití vaší dopravy?

Využijte tedy našich dopravních služeb. Realizujeme je velmi rychle – ve většině případů od 24 do 48 hodin. Jsme schopni zajistit transport palet „z“ nebo „do“ kteréhokoli místa v České republice.

Využijte naši dopravu především pokud máte zájem o bezpečný transport palet – naše spolehlivá vozidla zvládnou dopravit velké balíky nových nebo opravených palet tak, aby nedošlo k poškození.

Jedinou podmínkou je množství kusů palety pro převoz – z důvodu vyšší efektivity realizujeme dopravu palet v minimálním množství 150 kusů. Naše doprava palet je levná – ceník dopravy je přitom přímo úměrný počtu kusů palet a vzdálenosti trasy.

Pro zákazníky, kteří požadují dodat menší počet palet, dokážeme zajistit externí dopravu. Cena závisí na hmotnost a vzdálenosti.

Co všechno z paletového sortimentu jste schopni přepravit?

Doprava palet je služba, kterou poskytujeme nejen pro klasické EUR palety nebo EPAL palety, ale také pro gitterboxy, paletové ohrádky nebo palety nestandardních rozměrů.

Z našeho vozového parku Vám můžeme nabídnout:

  • nákladní automobil IVECO DAILY – max. 120 ks palet (105 ks palet do zámku), doba nakládky / vykládky cca 20 minut
  • nákladní automobil MAN –340-450 ks palet v závislosti na volbě skládání palet (na sebe nebo do zámku), doba nakládky / vykládky cca 30 minut
  • nákladní automobil DAF – 272 až 350 ks palet (na sebe, do zámku), doba nakládky / vykládky cca 30 minut

Dále Vám můžeme zajistit kamionovou dopravu, kdy jsme schopni dopravit 700 až 812 ks palet v závislosti na rozloze a výšce ložné plochy kamionu, který bude aktuálně k dispozici a také na volbě skládání palet (na sebe nebo do zámku). Doba nakládky/vykládky kamiónu se pohybuje okolo 1 hodiny.

Dlužíte palety Vašemu dodavateli? Objednejte si tyto palety u naší firmy a my je dovezeme rovnou Vaší dodavatelské firmě.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů