Poradenství

Ve výrobním a obchodním procesu každé větší firmy by mělo hrát důležitou roli paletové hospodářství, neboli též paletový management.

Protože má většina společností dost starostí s managementem svých vlastních výrobků a materiálů a s mnohými jinými administrativními procesy. Mít dokonale pod palcem všechny palety, jimiž firma disponuje, a dále umět zajistit všechno potřebné tak, aby obchod klapal jako na drátkách, to není nic samozřejmého. Je to po administrativní stránce náročný proces. I přesto je pro úspěch firmy kvalitní paletové hospodářství důležité, protože na něm stojí plynulý chod těch nejdůležitějších aktivit – tím máme na mysli distribuci prodejní komodity koncovým zákazníkům a tedy budování zisku a prestiže.

Nevíte si rady s objednávkou?

TIP: Naše poradenské služby můžete i využít pro zhodnocení Vašeho stávajícího dodavatele palet. Zhodnotíme, zda jsou Vám dodávány opravdu ty palety, které jste si objednali. Zda jsou dodávané palety vhodné pro Váš obor a splňují potřebné paletové normy nebo požadavky Vašeho klienta. To vše a mnohem více získáte naprosto ZDARMA bez jakýchkoliv skrytých nákladů. Navíc pokud vyplníte Vaše jméno a kontakt do formuláře vpravo ZAVOLÁME Vám.

Jaké výhody mi můžete nabídnout při dlouhodobé spolupráci?

Zajišťujeme svým partnerům kompletní řešení paletového hospodářství. Dodáme podle vašich požadavků palety do výrobních závodů, do distribučních center nebo kdekoli jinde, kde je jich třeba. Rovněž přijmeme nevyužívané palety z vašich skladů a převezeme je k nám.

Pro jednotlivé společnosti se postaráme o monitoring spotřeby palet. To znamená, že na základě předchozí spotřeby vyčleníme určitou rezervu na našem skladě, takže vždy bude dostatek palet k dispozici pro další zakázky, což pro vás představuje úsporu času.

V čem ještě mi můžete poradit kromě obecných otázek ohledně palet?

Kromě toho poskytujeme i paletové poradenství. Pokud potřebujete zjistit, jestli palety od vašeho dodavatele jsou v souladu s normou, zdali vyhovují vašemu sortimentu výrobků nebo zboží, zdali by neměly být opraveny – tak od toho všeho je tady naše paletové poradenství. Jsme vám k dispozici telefonicky, přes e-mailovou komunikaci, nebo se domluvíme na osobní konzultaci.

Poradenství

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů