Gitterbox

Chci své zboží ochránit nejen před zničením, ale také odcizením. Co mi nabídnete?

Vysokou ochranu zboží před poškozením nebo odcizením, zároveň ale snadnou přepravitelnost a (tak jako u ostatních typů palet) i skvělou stohovatelnost, to vše nabízí gitterboxy. Gitterbox, nebo chcete-li též „evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta“ je unikátní druh palety, kterou tvoří kovový rám a stěny z drátěného pletiva. Velkou předností gitterboxů je skutečnost, že přední strana se dá otevřít a zavřít, též zajistit zámky, takže se k obsahu palety skutečně nikdo povolaný nedostane. Některé gitterboxy ani nevypadají, že mají nějakou příbuznost s klasickými europaletami. Ale jiné typy, například standardní gitterbox 15155, nikoho nenechají na pochybách, kdo je jejich starší sestrou – dno boxu, to je totiž klasická europaleta co se týče vzhledu, materiálu i rozměrů.

Gitterbox Cena

Více informací získáte po prohlídce našeho katalogu obalů. V případě zájmu můžete již dnes vyplnit poptávkový formulář a z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře si tak objednat vaše gitterboxy již dnes.

Jaká je kvalita gitterboxů a jak dlouho vydrží?

Také na gitterboxy se vztahují normy. Zmíněný základní typ Gitterbox 15155 je určen podle normy ČSN 269 128, dále pak podle vyhlášky Mezinárodní unie železnic VIC 345-3 a DIN 15-155 EUR DB. Tyto předpisy jednoznačně určují rozměry kovové ohradové palety – 1240 x 835 x 970 mm. Jasně definované jsou také další podrobnosti – například to, že průměr drátu činí 4,5 mm a velikost oček 50 x 50 mm.

Protože většinu povrchu gitterboxu tvoří kov a drát, je jasné, že takový gitterbox toho vydrží hodně a dlouho. Gitterboxy dokáží bez úhony přečkat cesty třeba i na opačný konec planety a zpátky. A co je samozřejmě neméně důležité, vydrží také zboží uvnitř gitterboxu převážené. Zároveň gitterboxy zachovávají tradiční praktičnost a jednoduchost, tedy vlastnosti typické pro všechny typy europalet. Proto se gitterboxy používají nejen v ČR, ale po celé Evropě.

Kde všude tedy mohu gitterbox použít?

Spektrum využití kovového obalu známého pod názvem gitterbox je široké. Gitterboxy zná velmi dobře automobilový průmysl – právě v gitterboxech bývají převážené drobnější i středně velké automobilové součástky. Svoje uplatnění si gitterbox našel i v elektru, hutním a dřevařském průmyslu. Používá se také při výrobě plastů nebo ke koním do stáje na seno jako krmelec.

S Gitterboxem se velmi snadno manipuluje, jeho spodní strana je v podstatě tvořená z klasické palety a tudíž ho lze jednoduše uchopit z jakékoliv strany vysokozdvižným vozíkem nebo podobným strojem s vidlicemi. Gitterbox je velmi pevný, lze ho přepravovat také v závěsném stavu nebo posunem, např. po válečkové dráze.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů