Paletové nástavce

Jak můžu zabezpečit zboží na paletě?

Chytré řešení pro skladování nebo převoz jistých materiálů představují paletové nástavce. Tento paletový nástavec se hodí především pro takové zboží, jež potřebuje větší zabezpečení a ochranu při přepravě.

Paletové nástavce jsou jakási nástavba na paletu, na niž se může postupně složit náklad. Jsou z jehličnatého řeziva a dřevěné prvky k sobě spojují nýtované i narážecí panty neboli plechové spoje se zárukou soudržnosti. Tyto panty jsou vyrobeny z jednoho nebo dvou kusů k sobě sražené perodrážky.

Jak takový paletový nástavec nebo-li ohradová paleta vypadá?

Ohradová paleta se skládá ze čtyř kusů dřevěných bočnic, které jsou v rozích spojeny ocelovými panty. Dřevěné prvky jsou hoblované nebo nehoblované, záleží na potřebách zákazníka. Jednotlivé součásti nadstavby do sebe zapadají tak, aby výsledkem byl pevný a bezpečný celek, na který je možné přidávat další dílce – nebo v případě potřeby dílce odebírat.

Hmotnost paletových nástavců se pohybuje kolem 13 kg. Co se týče velikosti, specializujeme se na provedení 1200 x 800 x 200 mm nebo 800 x 600 x 200 mm. Vyrábí se na základě normy ČSN EN 135 45 /26 9124/.

Jaká je výhoda paletových nástavců?

Paletové nástavce najdou uplatnění skoro ve všech odvětvích průmyslové výroby. Znamenají totiž větší využití úložné plochy europalety a tím pádem snadnější přepravu a skladování určitých typů zboží na EURO paletách. Zvláště firmy, které vyrábí součástky, tedy zboží menších rozměrů, ocení vlastnosti těchto nástavců. Paletové nástavce plně nahradí plechové nebo plastové boxy či papírové krabice.

Vynikající vlastností je stohovatelnost – to znamená, že je možné skládat zboží na paletu průběžně a přidávat další ochranné paletové nástavce podle potřeby. Tím dochází k šetření skladovacího prostoru. Nástavce se dají skládat a tudíž samy o sobě moc místa nezabírají – skutečně praktické, jelikož většinou je třeba při skladování využít každý decimetr čtvereční místa.

V naší nabídce jsou jak paletové ohrádky nové sušené, nové ošetřené IPPC, tak také paletové ohrádky použité, a to světlé i tmavé – barva dřeva indikuje, jak dlouho jsou palety v oběhu – a tudíž jak moc jsou opotřebené.

U nás máte možnost na vyžádání mít na vaší paletové ohrádce logo vaší firmy!

Pro ochranu zboží je možné horní část nákladu přiklopit paletovým víkem.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů