Společnost

Společnost EURservis, s.r.o. je přední český výrobce a dodavatel palet s 20ti letou tradicí.

V dnešní době jsme významným partnerem pro více než 150 menších i větších společností. Specializujeme se na prodej, výrobu a opravy palet. Naši zákazníci jsou ti, co nechtějí mít žádné starosti a ztráty.

Nejdelší dobu je v našem portfoliu zastoupen prodej palet. Touto činností se zabýváme již od samého vzniku firmy v roce 1997. Mezi zákazníky si nevybíráme. Věnujeme stejnou péči a kvalitu služeb všem naším zákazníkům, ať se jedná o dlouholeté nebo nově příchozí klienty.

Jdeme s dobou a zákazníkům se snažíme nakupování co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit. Proto nabízíme i možnost využití logistiky do všech částí Evropy. Tradičním prodejním kanálem jsou pro nás maloobchodní prodejny, které naleznete v Kuřimi, Blučině, Bořitově a Ostrovačicích. Pro eliminaci jednorázového finančního zatížení v případě pořízení palet nabízíme dodávku formou prodeje s možností pozdějšího odkupu za zůstatkovou hodnotu.

Naše společnost vlastní certifikáty, které obdržela v oblasti výroby a oprav palet. Díky naší kvalitě a zkušenostem, které jsme získali za dobu našeho působení, se můžeme pochlubit samokontrolnou certifikací, to znamená, že jsme dosáhli nejvyššího stupně kvality a obaly můžeme distribuovat svým zákazníkům bez výstupní kontroly poskytovatelem licence.

Vzděláváme se a dbáme na svůj osobní rozvoj, aby naši zákazníci dostali nejlepší služby.

Naše kancelář v Blučině

20170726_091248-1

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů