Paletová víka

K čemu jsou paletová víka vhodná?

Paletová víka jsou lehká, ale pevná. Jejich použití je jednoduché – paletovým víkem překryjete celou paletovou jednotku. Pro ještě lepší zajištění můžete spojit úchytkami či panty, nebo vázací páskou (doporučujeme ocelovou nebo PEP). Takto vytvoříte ucelenou přepravní jednotku, již můžete transportovat prakticky jakýmkoli způsobem a být klidný, že je zboží na paletách chráněno před rizikem nárazů, poškrábání nebo rozbití. Kromě toho tak budete mít větší jistotu, že se zboží nepoztrácí nebo se na něm nějakým způsobem nepodepíše vliv nepříznivého počasí.

Paletová víka cena

Chcete ochránit svoje zboží před nežádoucím pohybem na paletě nebo před mechanickým poškozením? Máme pro vás užitečný tip – pořiďte si naše paletová víka.

Jsou paletová víka vhodná pro všechny typy palet?

Paletová víka jsou běžně vyráběna tak, aby tvarem a rozměry byly dokonale přizpůsobena standardním paletám. Samozřejmě ale v naší nabídce pamatujeme i na atypické palety. Proto jsme schopni vyrobit paletové víko pro jakýkoli rozměr palety dle vašeho zadání – a to s přesností na milimetry!

Paletové víko může být vyrobeno z jehličnatého řeziva o volitelné tloušťce, nebo z OSB, dřevotřísky či překližky – tedy z velkoplošných materiálů. Paletové víko může být celistvé, tedy celoplošné, anebo roštové, s mezerami (nabízíme různé typy).

Jak mohu chránit paletová víka před škůdci?

Protože paletová víka jsou vyrobená z téhož materiálu jako vlastní palety, způsob jejich ošetření se nijak neliší od způsobů, jež jsme podrobně vysvětlili v textech věnovaných ochraně palet. Paletová víka je vhodné vysušit na doporučovanou vlhkost (přičemž se pochopitelně sníží jejich hmotnost) a také ošetřit dle mezinárodního standardu ISPM 15. Takováto víka jsou řádně označena znakem IPPC a je pak možné je exportovat do zemí mimo prostor Evropské Unie.

Paletové víko je možné vytvořit v jakémkoliv požadovaném rozměru dle Vašich potřeb.

Z výše uvedeného vyplývá, že paletová víka mohou být velmi cenným pomocníkem nejen pro transport, ale také pro skladování zboží. Je to smysluplný krok ke zvýšení trvanlivé kvality vašeho zboží, protože zboží na paletě překryté víkem vydrží neporušené významně delší dobu.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů