Proč vybrat nás?

Jako přední český výrobce a dodavatel dřevěných a plastových palet máme také zkušenosti s poradenstvím. Umíme vám doporučit paletu přesně podle vašich specifických potřeb. Proto, abyste byli s našimi dodávkami a servisem spokojení, děláme maximum:

Rychlost

Záleží nám na tom, aby zákazník dostal rychle co potřebuje a měl příjemnou a rychlou komunikaci po celou dobu spolupráce, nás zajímá v čem můžeme být zákazníkovi prospěšní a pomoci mu.

Uspoříme Váš čas, že se zaměříme na problém s kterým si nevíte rady a často ho člověk nemá ochotu řešit a odsouvá jej. A my vám pomůžeme radou a ukážeme možnosti, které jsou nejvhodnější pro tu danou oblast i s řešením. Často řešíme problém za zákazníka my.

Spolehlivost

Vy jste zodpovědní za vaše zboží a přepravu k zákazníkovi, spolehlivost není spoléhání se.

Občas vídáme ve firmách pracovníky, kteří objednávají palety plus zastávají ve firmách i jiné pozice a jiné úkoly a často jsou zahlceni prací a nemají čas studovat možnosti palet a dalších věcí které objednávají. Děje se to, že porovnávají typy palet, které jsou neporovnatelné. A my dokážeme pomoci zákazníkovi v rychlosti i po telefonu nebo mailu rozklíčovat a spolehlivě vybrat správné typy palet.

Porozumění

Zjišťujeme přesné informace a očekávání od zákazníka, abychom mu dodali přesně to, co potřebuje.

Pracovníkům, kteří objednávají palety pomáháme ve správném výběru typu palet, pro zboží, které se na ně nakládá a v neposlední řadě požadavku od zákazníka. Často dokážeme vyřešit rychle i po telefonu, problém našich odběratelů palet a tím jim šetříme jejich čas a kvalitu práce. Snažíme se hledat úsporu času pro všechny.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů