EPAL palety

Co je to EPAL paleta?

EPAL palety se na našem paletovém trhu začaly hojně vyskytovat kupodivu až v poslední době. Je to výsledek úsilí Evropské paletové asociace, která byla založena roku 1991 s ambicí stát se tou organizací, která bude zastřešovat licencované výrobce a opravce palet a drátěných ohradových palet. Od roku 2013 nechává tato organizace vyrábět a opravovat europalety s výlučnou licencí, kterou na paletě symbolizuje logo EPAL v oválu, které se nachází na všech čtyřech rohových špalcích.

EPAL palety se rychle prosazují a jsou země, kde jsou tyto produkty upředňostnovány – je to například Německo, Švýcarsko a Rakousko. O EPAL palety mají zájem ti zákazníci, kteří mají vysoké nároky na kvalitu palet a kterým jde o klidný průběh manipulace s materiály a produkty a o jejich hladký a bezstarostný transport.

Je EPAL paleta kvalitní?

EPAL palety jsou výrobky, které na 100% dodržují kvalitu předepsanou normou. Tato kvalita je hlídaná nejen v průběhu výroby, ale i dlouho poté, co EPAL paleta sjela z výrobní linky a byla připravena pro prodej – o to se stará nezávislá kontrolní společnost Bureau Veritas, jež provádí u držitelů licence EPAL neohlášené kontroly. Takhle je zajištěn jednotný standard kvality dřevěných nosičů nákladu.

Od roku 2013 bylo vyrobeno 63,7 milionů EPAL palet. A toto číslo, jak se zdá, v následujících letech poroste.

EPAL palety prodáváme také my. Jsme schopni na základě vaší objednávky dodat EPAL palety ve vámi požadovaném množství přímo k vám do společnosti. Palety dodáme precizně, bezpečně a v dohodnutém časovém termínu. Zkrátka tak, abychom vám ušetřili náklady na čas a na dopravu.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů