Co pro mě znamená EURservis

eur-fot-08-2019
Screenshot_2015-08-21-23-39-19

si se mnou vtipně zahrál svoji hru, když mi udělil do vínku roli obchodního manažera v mých 30 letech.

Vystudovala jsem střední školu ekonomickou a moje vize se tenkrát ubíraly úplně jiným směrem. I když už tenkrát jsem obdivovala lidi, kteří tak odvážně pracovali pod taktovkou obchodu. Já ale v té době vůbec neměla páru, o co tu kráčí. I když je dnes spousta obchodníků, kteří to neví do dnes. 🙂

Nicméně v roce 2009 mi můj osud uštědřil pár pracovních pohlavků a hodil mě do řeky jménem EURservis, a tak jsem se naučila po pár letech plavat ve víru dřevěných desek, hřebíků, výkresů a hlavně oťukávání se v obchodu se všemi zákazníky.

Začala jsem se vzdělávat, číst literaturu, chodit na různá školení a moc jsem chtěla dělat práci užitečně a hlavně jinak, než to dělá konkurence.

Asi po 2 letech začalo mé snažení nést ovoce a já jsem byla ráda, že jsem se nevzdala a setrvala. Zjistila jsem, že jsem v těch dřevěných voňavých předmětech, které nám všem dělají takovou službu našla zalíbení. Nyní je moje práce a palety střed vesmíru. Stejně jako mí zákazníci, kterých si velmi vážím, a které si hýčkám. Proč také ne, známe se už léta. 🙂

A co znamená EURservis pro vás? Podělte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře.

O ad

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů