Firemní hodnoty

1.

POROZUMĚNÍ

Vaší poptávku řešíme vždy komplexně s porozuměním pro Vaše specifické požadavky a potřeby. Také Vám kdykoliv rádi poradíme k Vaší spokojenosti.

2.

VŽDY VČAS

Potvrzenou objednávku dodáme na místo včas. Naše sklady jsou vždy zásobené a našim stálým zákazníkům držíme paletová konta.

3.

SPOLEHLIVOST

Vyrobíme pro vás vždy potřebné množství palet, které si přejete.
Pokud nejste s něčím spokojení, jsme vždy vstřícní k jednání.

4.

KOMUNIKACE

Dobrá komunikace je základem obchodního vztahu. Od nás máte vždy potřebné informace ve správný čas a v den dodání upřesňující avízo.

Jsme paletová společnost s téměř 20ti letou tradicí.

V dnešní době jsme významným partnerem pro více než 150 menších i větších společností. Specializujeme se na prodej, výrobu a opravy palet. Naši zákazníci jsou ti, co nechtějí mít žádné starosti a ztráty.

Být sami sebou, může být v prodeji to nejlepší a to je právě ten důvod, kterým se odlišujeme od konkurence. Zajímá nás, co zákazník potřebuje a co právě řeší. Přejeme si, aby mu jeho společnost fungovala.

Nejdéle je v našem portfoliu zastoupen prodej palet. Touto činností se zabýváme již od samého vzniku firmy v roce 1997. Mezi zákazníky si nevybíráme. Věnujeme stejnou péči a kvalitu služeb všem naším zákazníkům, ať se jedná o dlouholeté nebo nově příchozí klienty. Jdeme s dobou a zákazníkům se snažíme nakupování co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit. Proto nabízíme i možnost využití logistiky do všech částí Evropy. Tradičním prodejním kanálem jsou pro nás maloobchodní prodejny, které naleznete v Kuřimi, Blučině, Černé Hoře a Ostrovačicích. Pro eliminaci jednorázového finančního zatížení v případě pořízení palet nabízíme dodávku formou prodeje s možností pozdějšího odkupu za zůstatkovou hodnotu.

Naše společnost vlastní certifikáty, které obdržela v oblasti výroby a oprav palet. Díky naší kvalitě a zkušenostem, které jsme získali za dobu našeho působení, se můžeme pochlubit samokontrolnou certifikací, to znamená, že jsme dosáhli nejvyššího stupně kvality a obaly můžeme distribuovat svým zákazníkům bez výstupní kontroly poskytovatelem licence.

Naše firemní kultura je založena na přátelské atmosféře, kterou rádi přenášíme na naše zákazníky. Snažíme se zákazníkům poskytnout kompletní servis a samozřejmostí jsou pro nás slušnost a korektnost, které považujeme za základní atributy dobrého obchodu. Naše slovo platí.

V  každé oblasti naší činnosti se snažíme dosáhnout maximální profesionality, proto se naši kolegové a naše kolegyně neustále vzdělávají a dbají na svůj osobní rozvoj. Prostřednictvím toho navíc získáváme nová partnerství a udržujeme současné vztahy s našimi zákazníky.

Vzděláváme se a dbáme na svůj osobní rozvoj, aby naši zákazníci dostali nejlepší služby.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů