Opravy palet

Nedílnou součástí našich služeb jsou opravy palet. Těm se věnujeme už od roku 1995. Pro tuto činnost také vlastníme licenci – což považujeme za důležité zdůraznit, protože na trhu se stále pohybuje řada pochybných společností, které licenci nevlastní a tak jednají v rozporu se zákonem. Kromě toho vystavují zákazníka, který jim svěřil palety k opravě, nebezpečí, že nekvalitně opravené palety způsobí úraz nebo újmu na majetku. Správně provedené opravy palet respektují normy ČSN 26 9107 a ČSN EN ISO 18 613 (269 130).

Upozornění!

Na základě certifikace pro opravy palet není možné provádět opravy palet u zákazníka. Tyto opravy se provádí jedině na registrované pobočce pro opravy a výrobu palet.

Potřebuji opravit palety, jaká řešení mi nabídnete?

Toto je jedna možnost: jednoduše na váš pokyn přijedeme nebo přijedete vy. Naložíme vaše palety, odvezeme je k nám (případně k nám palety dopravíte vy), poté palety opravíme, abychom je v krátkém časovém rozmezí přivezli opět k vám do společnosti nebo jste si je mohli odvézt. V tomto případě palety svážíme v nejmenším možném počtu 80 kusů nebo na základě dohody.

Druhá možnost opravy palet jsou ještě o něco rychlejší. Poškozené palety od vás odkoupíme a rovnou vám nabídneme na prodej palety nové. Tím odpadá fáze čekání: přijedeme k vám s autem naloženým novými paletami prvotřídní kvality, které u vás složíme a zpátky si odvezeme palety staré, které volají po opravě. Můžete také palety přivést vy a místo nich si odvézt nové.

Jak poznám, že je paleta kvalitně opravená?

Náš servis palet tvoří stabilní tým každoročně školených techniků, který opravuje palety na profesionální úrovni již od roku 1995. Protože stejně jako pro konstrukci nových palet, tak i pro opravy palet existují velmi striktní předpisy, používáme předepsané dřevěné komponenty odpovídající normě UIC – 435-2 a certifikovaný spojovací materiál dle tahové zkoušky a zkoušky ohybu dle stejné normy  – nic nešidíme. Všechny dřevěné komponenty použité pro opravy palet musejí být dle normy také ošetřeny IPPC. Proto dřevo, které používáme na opravy je ošetřené IPPC a přířezy sušíme na míru vlhkosti pod 22 %.

Celý tento proces zastřešuje a kontrolu nad námi drží SK Cargo.

Kontaktujte náš servis palet. Ceny opravy palet se pohybují podle rozsahu poškození, opotřebení a podle množství materiálu, který musíme k opravě palet použít. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás.

POZOR!!!
Téměř všechny béčkové palety se od nás expedují po opravě. Dbáme na to, aby byly všechny palety opraveny, dle normy UIC 435-2. Aby byla zpět nastavena jejich nosnost a funkčnost. Pokud na opravu palet nejsou použity komponenty dle normy, paleta ztrácí svoji vlastnost EURO PALETY a není v souladu s normou pro EURO palety.

Za jakých podmínek jsou palety natolik poškozené, že je nutno provést opravy?

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů