Profil společnosti

Naším cílem je jít cestou kvality a bezpečnosti pro zákazníka a tím mu pomáhat chránit jeho produkty a jeho dobré jméno.

Společnost EURservis, s.r.o. patří k nejvýznamnějším výrobcům a dopravcům palet v ČR. Ročně prodáváme kolem 1,7 mil. ks paletových produktů.

Naše distribuční centra jsou rozloženy na ploše o velikosti 15000 m2 a zásobujeme nejvýznamnější obchodní subjekty na domácím trhu. Naše palety proudí jak na území ČR, tak i v zemích EU, v Asii a v Americe.

Mapa-2

Být sami sebou, může být v prodeji to nejlepší a to je právě ten důvod, kterým se odlišujeme od konkurence v prodeji palety, europalety. Zajímá nás, co zákazník potřebuje a co právě řeší. Přejeme si, aby mu jeho společnost fungovala.

Naše firemní kultura je založena na přátelské atmosféře, kterou rádi přenášíme na naše zákazníky. Snažíme se zákazníkům poskytnout kompletní servis a samozřejmostí jsou pro nás slušnost a korektnost, které považujeme za základní atributy dobrého obchodu. Naše slovo platí.

V každé oblasti naší činnosti se snažíme dosáhnout maximální profesionality, proto se naši kolegové a naše kolegyně neustále vzdělávají a dbají na svůj osobní rozvoj. Prostřednictvím toho navíc získáváme nová partnerství a udržujeme současné vztahy s našimi zákazníky.

Základem naší firemní filozofie a strategie je kvalita, rychlost a spolehlivost dodávky. Je to pro nás stejně důležité, jako je pro Vás důležité naložit a dopravit váš náklad k odběrateli.

Prodej palet se může zdát jako primitivní činnost, jde však o synergii jednoznačné komunikace, rychlosti, spolehlivosti, vytrvalosti a dalších aspektů tak, aby byly všichni spokojeni.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů