Služby k paletám

Žijeme v době, kdy se sektor služeb dostává do popředí. V západní Evropě taková firma, která nedokáže ke svým produktům poskytnout nadhodnotu v podobě doprovodných služeb, nemá šanci na přežití, byť by její produkty byly sebelepší. Špičková profesionální firma zkrátka musí vědět, že prodejem výrobku to nekončí… a pro palety to platí jakbysmet. My jsme firma se sedmnáctiletou tradicí a za tu dobu jsme již stihli získat dost zkušeností, abychom měli řešení pro potřeby našich zákazníků.

Nabízíme vám doplňkové služby – u nichž oceníte to, že je provádíme na profesionální úrovni, pohotově a přitom za příznivé ceny. Našim zákazníkům dokážeme vyjít vždy vstříc.

Poradenství

Víte, že potřebujete nakoupit větší množství palet, ale nemáte tušení, jaký typ se s ohledem na vaše zboží hodí nejvíce? Máte palety již koupené, ale nevíte, zda jsou v souladu s Vaším oborem nebo zda-li je jejich kvalita v souladu s normou. Nevíte, jakým způsobem na nich přepravit co nejvíce nebo co nejbezpečněji určité materiály nebo produkty? Máte některé palety poškozené a chcete vědět, zdali jsou stále vhodné k používání, nebo jestli by měly projít procesem opravy? Pro všechny tyto dotazy slouží naše poradenství. O paletách víme vše a nehodláme vám nic tajit – obraťte se na nás s jakýmkoli problémem a naše poradenská služba vám ochotně pomůže.

Dozvědět se více

Doprava

Veškeré dopravní služby naší společnosti spolehlivě zajišťují naše nákladní vozidla MAN (kapacita 450 ks palet), DAF (kapacita 350 ks palet), IVECO DAILY (kapacita 120 ks palet), myslíme i na zákazníky, kteří požadují menší počet palet. J. Tato vozidla, vám nejen přivezou balíky palet objednaných z našeho skladu, ale také jsou k dispozici pro převoz poškozených palet z vaší firmy k nám – ať už k opravě nebo k prodeji. Specializujeme se také na kamionovou dopravu a je možné na přání zákazníka zajistit přepravu palet, jak tuzemskou, tak i zahraniční. Zvládneme přepravit jak malé zásilky, tak s nadrozměrným náklady o hmotnosti několika desítek tun.

Ceník dopravy palet je přímo úměrný počtu kusů palet a vzdálenosti trasy. Minimální množství kusů palet pro dopravu je 150 kusů.

Dodávky palet realizujeme ve většině případů od 24 do 48 hodin.

Dozvědět se více

IPPC ošetření

Tepelné ošetření IPPC řídí norma Standard ISPM FaO 15. Je to takový typ ošetření, při němž jsou všichni škůdci, případně zárodky škůdců skrývající se v nitru palety, vystaveni tepelnému šoku – jádro palety je zahřáto na teplotu 56°C po dobu alespoň třiceti minut. Tento proces má za následek zničení choroboplodných zárodků a znemožnění výskytu nových škůdců po dlouhou dobu. Na sortiment, jenž u nás postoupí toto IPPC ošetření, poté vypálíme unikátní značku – kód naší společnosti, díky němuž je možno paletu exportovat i do jiných zemí Evropské Unie nebo do zámoří. (foto značky nebo obrázek značky FEPO)

Dozvědět se více

Sušení palet

Dle směrnice ISPM 15, příloha I. je uvedena metoda tzv. umělého vysušení, které se označuje ve značce symbolem KD (kiln drying). Tato metoda je akceptovatelná ve spojení s tepelným ošetřením (HT – heat treatment). Dřevěné obaly jsou tak tepelně ošetřeny a také vysušeny (proces je energeticky a časově náročnější). Pozn. Sušení dřeva na stanovenou vlhkost je procedura běžně zvládnutelná běžnými typy sušáren řeziva, které jsou používány také k provádění tepelného ošetřování obalů. Jak se vyvarovat těmto problémům? Vedle požadavku na tepelné ošetření obalů požadovat jejich výrobu z vysušeného dřeva. Tento požadavek znamená zvýšení nákladů vynaložených na obaly, nicméně toto je jediná cesta, jak se zbavit nežádoucích plísní. S tím je pak spojeno i skladování takto ošetřených a vysušených obalů před jejich použitím k vývozu. Doporučuje se skladování minimálně pod střechou.

Dozvědět se více

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů