Bedny dřevěné přepravní

Jak mohu zabezpečit zboží nejen při přepravě, ale i skladování?

Několikanásobně vyšší ochrannou funkci poskytují přepravovanému nebo skladovanému zboží dřevěné bedny. Mezi dřevěnými obaly jsou bedny top z hlediska bezpečnosti manipulace se zbožím – umožňují totiž ochranu nákladu ze všech stran.

Z čeho se dřevěné bedny přesně vyrábí?

Dřevěné bedny konstruujeme z překližky, z OSB desek nebo palubkové. Mění se přitom tloušťka použitého materiálu. Tloušťku je dobré zvážit s ohledem na hmotnost přepravovaného výrobku. Úplně nejlepší je, když je konkrétnímu přepravovanému materiálu bedna „ušita přímo na míru“ – proto zhotovujeme technické výkresy, jež jsou výsledkem zohlednění všech aspektů dané zakázky a výpisu jednotlivých prvků. Tyto výkresy pak posíláme do výrobny, kde proběhne samotná konstrukce obalů. Takhle funguje moderní logistika a skladové hospodářství – přepravní obaly se musí přizpůsobit zboží, nikoli zboží přepravnímu obalu.

1
2
3

Musím mít nachystaný výkres bedny?

Samozřejmě nemusíte žádné bedny navrhovat. Stačí, když nám zašlete podklady výrobku. My už návrhy vhodného obalu zhotovíme sami a zašleme vám ke schválení společně s cenovou nabídkou. Poté vytvoříme vizualizaci a výkresovou dokumentaci pro zakázku. Necháme zhotovit zkušební vzorek k odsouhlasení a pak začneme zakázku realizovat. Vyrobíme přepravní bedny o takových rozměrech a vlastnostech a v takovém počtu, kolik potřebujete.

Součástí výroby jsou také nezbytná technická specifika. Tím myslíme zpevnění oplechováním, instalace kování, vybavení vnitřku bedny atd. Ve výrobně dochází také k označení dřevěného obalu.

Je možné bedny ošetřit IPPC?

Také přepravní bedny je možné na základě požadavku zákazníka vysušit na požadovanou vlhkost, nebo provést IPPC ošetření, jež umožňuje export výrobků v bednách i mimo hranice Evropské Unie.

Konstrukci dřevěných beden lze přizpůsobit podle požadavků i s ohledem na maximální recyklovatelnost.

Výhody dřevěných beden

  • několikanásobně vyšší ochranná funkce pro přepravované nebo skladované zboží
  • bezpečná manipulace se zbožím – ochrana nákladu ze všech stran
  • estetická a reprezentativní funkce – nemusí sloužit jen pro přepravu a skladování materiálů

bedny-upravené
prepravni-bedna-1
20190531_101415-upravená

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů