Bedny dřevěné přepravní

Jak mohu zabezpečit zboží nejen při přepravě, ale i skladování?

Několikanásobně vyšší ochrannou funkci poskytují přepravovanému nebo skladovanému zboží dřevěné bedny. Mezi dřevěnými obaly jsou bedny top z hlediska bezpečnosti manipulace se zbožím – umožňují totiž ochranu nákladu ze všech stran.

Z čeho se dřevěné bedny přesně vyrábí?

Dřevěné bedny konstruujeme z překližky, z OSB desek nebo palubkové. Mění se přitom tloušťka použitého materiálu. Tloušťku je dobré zvážit s ohledem na hmotnost přepravovaného výrobku. Úplně nejlepší je, když je konkrétnímu přepravovanému materiálu bedna „ušita přímo na míru“ – proto zhotovujeme technické výkresy, jež jsou výsledkem zohlednění všech aspektů dané zakázky a výpisu jednotlivých prvků. Tyto výkresy pak posíláme do výrobny, kde proběhne samotná konstrukce obalů. Takhle funguje moderní logistika a skladové hospodářství – přepravní obaly se musí přizpůsobit zboží, nikoli zboží přepravnímu obalu.

Musím mít nachystaný výkres bedny?

Samozřejmě nemusíte žádné bedny navrhovat. Stačí, když nám zašlete podklady výrobku. My už návrhy vhodného obalu zhotovíme sami a zašleme vám ke schválení společně s cenovou nabídkou. Poté vytvoříme vizualizaci a výkresovou dokumentaci pro zakázku. Necháme zhotovit zkušební vzorek k odsouhlasení a pak začneme zakázku realizovat. Vyrobíme přepravní bedny o takových rozměrech a vlastnostech a v takovém počtu, kolik potřebujete.

Součástí výroby jsou také nezbytná technická specifika. Tím myslíme zpevnění oplechováním, instalace kování, vybavení vnitřku bedny atd. Ve výrobně dochází také k označení dřevěného obalu.

Je možné bedny ošetřit IPPC?

Také přepravní bedny je možné na základě požadavku zákazníka vysušit na požadovanou vlhkost, nebo provést IPPC ošetření, jež umožňuje export výrobků v bednách i mimo hranice Evropské Unie.

Konstrukci dřevěných beden lze přizpůsobit podle požadavků i s ohledem na maximální recyklovatelnost.

Výhody dřevěných beden

  • několikanásobně vyšší ochranná funkce pro přepravované nebo skladované zboží
  • bezpečná manipulace se zbožím – ochrana nákladu ze všech stran
  • estetická a reprezentativní funkce – nemusí sloužit jen pro přepravu a skladování materiálů

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů