Další produkty

Pro ještě lepší ochranu zboží Vám nabízíme produkty jako jsou dřevěné bedny nebo gitterbox. Co je na nich tak výjimečného oproti klasické europaletě? Zboží chrání ze všech stran, takže nehrozí, že by při manipulaci mohlo dojít k poškození nebo odcizení zboží. Další možností, jak lépe chránit přepravované zboží, je doplnit europalety o paletové nástavce nebo paletová víka.

A co naleznete tedy v naší nabídce?

Dřevěné bedny

Několikanásobně vyšší ochrannou funkci poskytují přepravovanému nebo skladovanému zboží dřevěné bedny. Mezi dřevěnými obaly jsou bedny top z hlediska bezpečnosti manipulace se zbožím – umožňují totiž ochranu nákladu ze všech stran. Úplně nejlepší je, když je konkrétnímu přepravovanému materiálu bedna „ušita přímo na míru“ – proto zhotovujeme technické výkresy, jež jsou výsledkem zohlednění všech aspektů dané zakázky a výpisu jednotlivých prvků. Takhle funguje moderní logistika a skladové hospodářství – přepravní obaly se musí přizpůsobit zboží, nikoli zboží přepravnímu obalu.

Dozvědět se více

Gitterbox

Vysokou ochranu zboží před poškozením nebo odcizením, zároveň ale snadnou přepravitelnost a skvělou stohovatelnost, to vše nabízí gitterboxy. Gitterbox, nebo chcete-li též „evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta“ je unikátní druh palety, kterou tvoří kovový rám a stěny z drátěného pletiva. Velkou předností gitterboxů je skutečnost, že přední strana se dá otevřít a zavřít, též zajistit zámky, takže se k obsahu palety skutečně nikdo povolaný nedostane.

Dozvědět se více

Paletové nástavce

V naší nabídce nechybí ani paletové nástavce. Paletové nástavce jsou ohraničené čtyřmi stěnami a hodí se tudíž výborně pro takové zboží, které vyžaduje během přepravy nebo skladování vysoké zabezpečení a ochranu. Paletové nástavce jsou propojené panty, díky čemuž se dají pohodlně složit a výborně skladovat. Paletové nástavce jsou výhodné pro pravidelný transport zboží, u něhož hrozí riziko poškození. Paletové nástavce také zaručují lepší využití úložné plochy palety.

Nástavce jsou stohovatelné. Umožňují tedy průběžné skládání zboží na paletu a přidávání ochranných nástavců dle potřeby.

Dozvědět se více

Paletová víka

Paletová víka jsou lehká, ale pevná. Jejich použití je jednoduché – paletovým víkem překryjete celou paletovou jednotku. Pro ještě lepší zajištění můžete spojit úchytkami či panty, nebo vázací páskou (doporučujeme ocelovou nebo PEP). Takto vytvoříte ucelenou přepravní jednotku, kterou můžete transportovat prakticky jakýmkoli způsobem a být klidný, že je zboží na paletách chráněno před rizikem nárazů, poškrábání nebo rozbití. Kromě toho tak budete mít větší jistotu, že se zboží nepoztrácí nebo se na něm nějakým způsobem nepodepíše vliv nepříznivého počasí.

Dozvědět se více

Stohovací rohy na nástavné rámy

Díky našim stohovacím rohům pro dřevěné nástavné rámy můžete bezpečně nastohovat několik palet a dřevěných nástavných rámů.

Dozvědět se více

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů