Zakázková výroba palet

Možná se ještě stále najde dost zákazníků, kteří se podiví, co je na výrobě palet tak náročného. Tvar a rozměry palet jsou – s výjimkou atypických palet – standardizovány, opravy a ošetření taky probíhají podle jasně daných pravidel. Dobře – řeknou si takoví zákazníci – může se lišit typ a jakost dřeva, ale snad se kolem toho nemusí dělat taková věda. Má cenu trávit nad objednávkou palet dlouhý čas, i když třeba jde jen o nákup několika kusů určených k omezenému využívání?

Asi tušíte, co vám odpovíme – ano, má to cenu. Ve výrobě a prodeji palet je nutné zohlednit velké množství faktorů, které hýbou cenou výsledného produktu směrem nahoru nebo dolů. Každý zákazník má jiné potřeby. Je ale v jeho zájmu si tyto potřeby sám pro sebe definovat a podle toho realizovat objednávku. Nehnat se neprozřetelně za tím zdánlivě nejvýhodnějším, co je k dispozici.

Nevíte si rady s objednávkou?

Výroba standardních palet

Standardní palety vyrábíme z následujících jakostí materiálu:

1. jakost – čistý, ostrohranný materiál, vysoká odolnost palet
2. jakost – desky mohou obsahovat mírné obliny a zbytky kůry
3. jakost – vysoká míra oblin, přítomnost kůry, nízká pořizovací cena, nerovnoměrnost desek

Výroba atypických palet

Atypické palety vyrobíme z materiálu, který si sami vyberete. Níže je přehled všech jakostí materiálu, které jsou vhodné pro výrobu atypických palet:

1. jakost – čistý, ostrohranný materiál, vysoká odolnost palet
2. jakost – desky mohou obsahovat mírné obliny a zbytky kůry
3. jakost – vysoká míra oblin, přítomnost kůry, nízká pořizovací cena, nerovnoměrnost desek

Více informací o jakosti materiálu se dozvíte zde.

logo_uic_clean

logo_uic_clean
Jsme držiteli ocenění s nejvyšší úrovní kredibility. Současně jsme získali LICENCI K POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY EUR A PRÁVO NA POUŽÍVÁNÍ ZNAKU ZSSK CARGO NA VÝROBU A OPRAVY EUR PALET.

Zpracování osobních údajů